Naše advokátní praxe je definována úzkou znalostí klienta a těsnou spoluprací s ním. Základním požadavkem, z mojí strany jako advokáta, je znát perfektně své klienty, jejich příběh, pochopit jejich pohled na věc i svět okolo nich, a poskytovat jim takové právní služby, které budou přesně a efektivně chránit jejich zájmy.

Za sídlo naší advokátní kanceláře jsem si vybral Brno, neboť již při studiu na právnické fakultě jsem si tuto moravskou metropoli zamiloval. Pravděpodobně mně nikdy nepřestanou fascinovat schopnosti, motivace a nadšení mladých podnikatelů, kterým se právě v Brně rodí v hlavě neuvěřitelné sny a podnikatelské nápady. Všem těm potom chci být na blízku a nabídnout jim právní pomocnou ruku v jejich snažení. Výhled za kanceláře na Pálavu, je již jen malým bonusem.

Aktuální tým advokátní kanceláře

Mgr. Robin SEDLÁČEK , MBA

Advokát

Robin je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Právo praktikuje od roku 2014. Nejprve při studiu v advokátní kanceláři a realitní kanceláři, dále jako advokátní koncipient pracoval v advokátní kanceláři JUDr. Zdeňky Jedličkové. Od roku 2019 vede svoji vlastní advokátní kancelář, která v současné době zastupuje celou řadu velkých společností napříč odvětvími, ale také poskytuje kvalitní služby všem fyzickým osobám, které právní pomoc potřebují. Advokátní kancelář poskytuje generální praxi, se zaměřením na obchodní právo pro podnikatele, poskytování služeb in-house právního poradenství, právo nemovitostní, kontraktační procesy a spornou agendu. Robin se dále věnuje zastupování rodičů v řízeních opatrovnických, kde vidí výrazný potenciál pro zlepšení přístupu soudů, orgánu sociálně právní ochrany dětí a často samotných právních zástupců, který by byl více orientovaný na děti, které jsou nejvíce dotčeny předmětem takových řízení.

Můžete mě najít i na sociálních sítích

LinkedIn

Kde nás najdete?

Palác Padowetz

Bašty 413/2
602 00 Brno

3. patro, dveře č. 306 B

8:30 – 17:00

Schůzky mimo pracovní dobu je možné domluvit individuálně.

Máte dotaz nebo si chcete domluvit schůzku?

    Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu. Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.